قیمت ساندویچ پانل دست دوم

درباره ساندویچ پانل دست دوم بیشتر بدانید

همانطور که مطلع هستید ساندویچ پانل به دلیل داشتن مزایای زیادی اعم از وزن سبک و انعطاف پذیری بالا، این روزها مورد توجه بسیاری از معماران و خریداران قرار گرفته است و به عنوان بهترین جایگزین برای مصالح سنتی محسوب می‌شود. این نوع مصالح برای ساخت ساختمانهای ادارای ، تجاری ، بیمارستان ها ، ساختمان های صنعتی و شهرک های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساندویچ پانل ها در دو نوع سقفی و دیواری قابل تولید و دارای انواع مختلف هستند. در این مقاله قصد داریم در مورد یکی از این پانل ها به نام ساندویچ پانل دست دوم و یا کرکرده اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
معمولا ساندویچ پانل ها مصالحی هستند که از آنها بیشتر برای ساخت فضاهایی مانند سرویس بهداشتی های خیابانی ، درمانگاههای صحرایی ، نمازخانه ، تعمیر گاههای سیار، دکه های روزنامه فروشی،کانکس ،کانتینر،پست های نگهبانی، سوله و انبار که موقت هستند، استفاده می‌شود. ساندویچ پانل ها به عنوان بهترین عایق در برابر صدا ، حرارت و برودت به حساب می آید و به دلیل ، خاصیت عایقی که دارند ،امکان رشد باکتری و میکروب در داخل انها وجود ندارد. لذا برای صرفه جویی در هزینه های مربوط به ساخت و ساز ، استفاده از ساندویچ پانل های دست دوم بهترین انتخاب می‌باشد.

ساندویچ پانل دست دوم دارای چه مزایایی می‌باشد؟

از مهمترین مزیت های پانل های دست دوم نسبت به ساندویچ پانل های نو قیمت کمتر آنها می‌باشد و خریداران اغلب اوقات برای اینکه هزینه های ساخت و ساز را کاهش دهند از ساندویچ پانل های دست دوم استفاده می‌کنند. لازم به ذکر است که چناچه در تولید ساندویچ پانل های دست دوم از متریال با کیفیتی استفاده شده باشد ، اشکالی ندارد که از ساندویچ پانل دست دوم استفاده شود چراکه هنوز از استحکام کافی برخوردار هستند. یکی از مزیت های دیگر ساندویچ پانل های دست دوم نصب راحت آنها می‌باشد. این پانل ها برش داده شده و آماده هستند و این باعث می‌شود بتوانید تا حد زیادی در زمان خود صرفه جویی نمایید.

قیمت ساندویچ پانل دست دوم

ساندویچ پانل های کارکرده چه معایبی دارد؟

یکی از معایبی که می‌توان به آنها اشاره نمود عمر کم آنها در مقایسه با پانل های استفاده نشده می‌باشد. در واقع نباید نادیده گرفت که این پانل ها برای مدتی در معرض حرارت و هوا قرار گرفته اند و قطعا از میزان استحکام و دوام آنها تا حد زیادی کاسته شده است. لذا چناچه می‌خواهید از هزینه ها بکاهید بهتر است از ساندویچ پانل های دست دوم در قسمت داخلی ساختمان استفاده نمایید. در این صورت عملکرد این پانل ها بهتر خواهد بود چراکه در معرض حرارت قرار نمی‌گیرند و احتمال آسیب دیدگی آنها به مراتب کمتر می‌باشد. یکی از محدودیت هایی که برای ساندویچ پانل دست دوم وجود دارد این است که ساندویچ پانل براساس مکان مورد نظر خریدار سفارش داده و برش می‌خورد. در این صورت پیدا کردن ساندویچ پانلی که برای مکان مورد نظر شما مناسب باشد کار بسیار دشواری است.

پانل های دست دوم به چه صورت نصب می‌شوند؟

نصب پانل های دست دوم بسیار راحت انجام می‌گیرد و با استفاده از این مزیت در زمان شما تا حد زیادی صرفه جویی خواهد شد. این پانل ها را از طریق پیچ و مهره می‌توان به یکدیگر متصل نمود و در آخر به سازه اصلی متصل می‌شوند.

ساندویچ پانل ها با چه قیمتی عرضه می‌شوند؟

همانطور که می‌دانیم فاکتورهای مختلفی اعم از جنس ورق ، فوم و یا ضخامت و میزان سالم بودن آن بر قیمت ساندویچ پانل های دست دوم تاثیر دارند. چناچه برای تولید ساندویچ پانل دست دوم از فوم عایق پلی یورتان استفاده شود قیمت این پانل ها بالاتر است اما در صورتی که برای تولید آنها از فوم پلی استارین استفاده شود قیمت پانل کمتر می‌شود. یکی دیگر از مواردی که بر قیمت پانل های دست دوم تاثیر گذار است مدت زمانی است که از این پانل ها استفاده شده است .اما نباید این نکته را نادیده گرفت که ساندویچ پانل های دست دوم ممکن است بعد از یک مدت دچار آسیب دیدگی شود. به عنوان مثال ممکن است فوم و ورق این پانل ها از یکدیگر جدا شوند و این باعث می‌شود که از این پانل ها نتوانید مجددا استفاده نمایید. لذا چناچه می‌خواهید برای مدت طولانی از این پانل ها استفاده نمایید و عمر و کیفیت این پانل ها برای شما حائز اهمیت است توصیه می‌شود از پانل های نو استفاده نمایید.
یکی از وب سایت های شناخته شده ای که در زمینه فروش انواع مختلف ساندویچ پانل به طور جدی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ اغاز کرده است وب سایت بانک اطلاعاتی ساندویچ پانل می‌باشد. در این وب سایت مقالات در مورد کلیه متریال به کار برده شده در تولید انواع مختلف ساندویچ ها ،مقالات مفیدی در اختیار کاربران عزیز قرار داده شده است که کاربران می‌توانند به مطالعه آنها بپردازند و از این طریق خریدی مطمئن داشته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کیفیت محصولات ارائه شده و قیمت دقیق محصولات می‌توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان باتجربه ما راهنمایی بخواهید.

منبع: sandewichpanel.com