قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن ( Eps )

قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن ( Eps )

قیمت پانل پلی استایرن ( Eps )

یکی از مزایای این نوع ساندویچ پانل این است که قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن در مقایسه با ساندویچ پانل های دیگر پایین تر و از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است.

ساندویچ پانل پلی استایرن

ساندویچ پانل پلی استایرن، از دو لایه ساخته شده است که بین دو لایه با فوم عایق پلی استایرن یا یونولیت پر شده است. مواد به کار رفته در این ساندویچ پانل با دیگر انواع ساندویچ پانل ها متفاوت است.
این نوع ساندویچ پانل همانند دیگر ساندویچ پانل ها دارای ویژگی های مختلفی است که قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن با درنظر گرفتن این ویژگی ها تعیین می‌گردد.
زیرا مقدار دقیق ومشخصی برای قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن و دیگر انواع ساندویچ پانل ها در دسترس نیست .

 

این نوع فوم در اشکال مختلف و دررنگ های متفاوت قابل تولید است.

قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن
قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن

ساندویچ پانل پلی استایرن در ضخامت های مختلف بنا به کاربرد و سفارش مشتری قابل تولید است

انواع ساندویچ پانل پلی استایرن

این نوع ساندویچ پانل در سه نوع مختلف به اسم :

ساندویچ پانل پلی استایرن معمولی ، ساندویچ پانل پلی استایرن مقاوم و ساندویچ پانل پلی استایرن انبساطی تولید و به بازار عرضه می‌گردد .

لازم به ذکر است که ساندویچ پانل پلی استایرن دانسیته یا فشردگی کمتری دارد.
این پنل برای مکان هایی که بحث عایق کاری از اهمیت بالایی برخوردار باشد مانند سرد خانه ها و گرم خانه ها پیشنهاد نمی‌شود به جز در مکان هایی با ضخامت بالا .

از معایب فوم پلی استایرن که باعث کاهش قیمت پلی استایرن شده می‌توان به این مورد اشاره کرد که پیوند ضعیف تری به نسبت فوم پلی یورتان دارد .
ساندویچ پانل پلی استایرن به عنوان یک عایق خوب در برابر حرارت و برودت و الکتریسیته عمل می‌کند .

قیمت ساندویچ پانل ماموت 

مجتمع صنعتی ماموت با توجه به تولید با کیفیت ترین ساندویچ پانل ها از جمله ساندویچ پانل پلی استایرن ، توانسته است بازارهای کشور را در دست بگیرد.

با توجه به لزوم در نظر داشتن پارامترهای مختلف برای تعیین قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن ، قیمت دقیقی برای آن در دسترس نیست. برای اطلاع از قیمت دقیق ساندویچ پانل مورد درخواست و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید .