قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز

قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز

 قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز با توجه به نوع فوم و ورق های به کاربرده شده و متراژ پروژه مورد نظر تایین می شود. 

ساندویچ پانل اتاق تمیز

قبل از توضیح راجع به قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز ، لازم است توضیح دهیم که اتاق تمیز به چه محیطی گفته می‌شود.اتاق تمیز یا کلین روم همان گونه که از نام آن مشخص است ، به محیط و یا فضایی اتلاق می‌گردد که از نظر وجود ذرات معلق در هوا و آلودگیهای فضا با محیط های معمولی متفاوت است.
اکنون می‌خواهیم بدانیم این تفاوت در چه چیزی است.

مهم ترین اختلاف اتاق های تمیز یا کلین روم ها با محیط های دیگر در کنترل رطوبت ، کنترل و تنظیم دمای اتاق ، کنترل محیط از لحاظ آلودگی های موجود در فضا و آلودگیهای میکروبی است.

ساندویچ پانل اتاق تمیز
ساندویچ پانل اتاق تمیز

کاربرد اتاق تمیز

حتما متوجه شده اید که اتاق های تمیز یا کلین روم ها جهت استفاده به عنوان محیطی کاملا استرلیزه برای ساخت و تولید محصولاتی که در ساخت آنها نیاز به محیطی ایزوله و عاری از هرگونه آلودگی های موجود است، ساخته می‌شود. این کنترل و مراقبت ها با استفاده از تجهیزات و وسایل بکار رفته در اتاق های تمیز یا کلین روم ها امکان پذیر است. یکی از این تجهیزات بکار رفته در ساخت کلین روم ها ، ساندویچ پانل است.


قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز


قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز با در نظر گرفتن پارمترهای مختلف تعیین می‌گردد.از جمله قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز یا همان کلین روم با توجه به ورق بکار رفته در ساخت ساندویچ پانل و یا قیمت ساندویچ پانل با در نظر داشتن جنس فوم تزریقی بکار رفته در این نوع ساندویچ پانل ها، میزان ضخامت و میزان دانسیته عایق بکار رفته در ساخت آنها محاسبه می گردد.


عایق های بکار رفته در ساندویچ پانل های اتاق تمیز که قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز بر اساس آن تعیین می‌گردد پشم سنگ، پلی استایرن و پلی یورتان است.

برای اطلاع  دقیق از قیمت ساندویچ پانل اتاق تمیز و دیگر انواع ساندویچ پانل های تولیدی شرکت ماموت  و ارائه پیش فاکتور با مشاورین ما تماس بگیرید.