قیمت ساندویچ پانل آلوزینک

قیمت ساندویچ پانل آلوزینک

قیمت پنل آلوزینک

قبل از هر چیز لازم است توضیحاتی مربوط به اینکه ساندویچ پانل آلوزینک چیست و جنس آن از چه چیز می باشد  و … ارائه  دهیم سپس به موضوع  قیمت ساندویچ پانل آلوزینک بپردازیم.

آلوزینک

آلوزینک (aluzinc) نوعی فلز گالوانیزه نورد شده است که می توان گفت ترکیبی است از آلیاژهای ۵۵% آلومینیوم ، ۴۳٫۴% روی (Zn) و ۱٫۶% سیلیکون .

ساندویچ پانل آلوزینک

به ساندویچ پانلی که در ساخت آن برای پوشش فوم تزریقی از ورق آلوزینک استفاده می‌شود، ساندویچ پانل آلوزینک گفته می‌شود.در واقع ساندویچ پانل آلوزینک همان ساندویچ پانل با دو رو ورق آلیاژ آلوزینک است.ساندویچ پانل  آلوزینک می تواند از نوع سقفی و یا دیواری باشند.

همچنین در ساخت ساندویچ پانل های سرد خانه ای و ساندویچ پانل های کلین روم نیز می‌توان از ساندویچ پانل هایی با جنس ورق آلوزینک استفاده کرد .ساندویچ پانل آلوزینک در رنگهای گوناکون و بنا به کاربرد مورد نظر بر اساس متراژ ارائه شده توسط متقاضی تولید می‌گردد .

قیمت ساندویچ پانل آلوزینک
قیمت ساندویچ پانل آلوزینک

مقاومت بالای ساندویچ پانل آلوزینک نسبت به جنس های دیگر مثل فولاد، باعث شده که قیمت ساندویچ پانل آلوزینک به نسبت جنس های دیگر مقداری بالاتر باشد .

قیمت ساندویچ پانل آلوزینک

از دیگر دلایل بالا بودن قیمت ساندویچ پانل آلوزینک در برابر دیگر انواع ساندویچ پانل ها ، می‌توان به طول عمر زیاد و مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی اشاره کرد.

لازم به ذکر است که لیست قیمت ثابت و دقیقی برای ساندویچ پانل ها در دسترس نیست.
قیمت ساندویچ پانل آلوزینک بر اساس معیارهای مختلف متفاوت است.
تغییرات بازار نیز در تغییر قیمت ساندویچ پانل آلوزینک موثر است.
بنابراین برای تعیین قیمت ساندویچ پانل آلوزینک، با محاسبه بر اساس متراژ و دیگر معیار های مورد نظر مشتری ، پیش فاکتور ارائه می‌گردد .

برای اطلاع دقیق از قیمت ها و ارائه پیش فاکتور با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید .