قیمت ساندویچ پانل طرح سفال

قیمت ساندویچ پانل طرح سفال با توجه به سفارش مشتری تغییر می کند. ساندویچ پانل طرح سفال از انواع ساندویچ پانل سقفی می باشد. با توجه به موارد استفاده، قیمت ساندویچ پانل طرح سفال و ساختار آن نیز تغییر میکند. از این ساندویچ پنل در پوشش شیروانی و سقف های شیبدار استفاده می شود. این محصولات با قیمت مناسب تولید و عرضه می شوند.

قیمت ساندویچ پانل طرح سفال
ساندویچ پانل طرح سفال

قیمت ساندویچ پانل طرح سفال

قیمت ساندویچ پانل طرح سفال همان طور که اشاره کردیم به ساختار آن بستگی دارد. منظور از ساختار ضخامت و نوع عایق به کار رفته در آن می باشد. ساندویچ پانل طرح سفال در عرض ثابت و طول های مختلف تولید می شوند. طول این محصولات بین 2 تا 12 متر تغییر می کند. در واقع این محصولات با توجه به سفارش مشتری در طول های متفاوت تولید می شوند. به طور کلی امروزه از ساندویچ پانل در ساخت و ساز به صورت گسترده استفاده می شود.

ساندویچ پانل طرح سفال از انواع ساندویچ پانل کاربردی در سقف می باشد. به عبارت دیگر این پانل از انواع ساندویچ پانل سقفی است. هسته ی این ساندویچ پانل را عایق پلی یورتان تشکیل می دهد. این محصولات از نظر زیبایی و نما دادن به سقف بسیار پرکاربرد هستند. ساندویچ پانل طرح سفال را در طرح های مختلف تولید می کنند. این محصول در انواع مختلف تقسیم می شود. انواع این پانل ساندویچی شامل ساندویچ پانل دورو ورق، یک روورق یک روفویل، یک رو ورق یک رو نایلون، یک رو ورق یک رو کاغذ می باشد. ورقی که در ساختار ساندویچ پانل به کار می رود شامل گالوانیزه رنگی یا ورق آلوزینک می باشد.

نمایندگی ماموت از پیشگامان تولید ساندویچ پانل است. ساندویچ پانل سقفی تولیدی به گونه ای طراحی می شود که برف و آب باران را به خوبی هدایت کند.

قیمت ساندویچ پانل طرح سفال ماموت

قیمت ساندویچ پانل طرح سفال ماموت با توجه به ویژگی های منحصربه فرد این محصول بسیار مناسب می باشد. ساندویچ پانل طرح سفال ماموت نیز در انواع مختلف تولید می شوند. میتوان گفت این محصولات بهترین پانل های ساندویچی تولیدی در خاورمیانه می باشند. از دیگر ساندویچ پانل های تولیدی ماموت می توان به ساندویچ پانل پلی استایرن اشاره کرد. این محصول نیز از محصولات پرکاربرد در صنعت می باشد.

جهت اطلاع از قیمت ساندویچ پانل می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مطالب قیمت ساندویچ پانل

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.