جهت شناخت و پی بردن به تفاوت ساندویچ پانل سقفی ابتدا به توضیح در موردساندویچ پانل سقفی و بعد به معرفی انواع ساندویچ پانل سقفی میپردازیم.همانطور از اسم ساندویچ پانل مشخص شده است جهت پوشش سقف ساختمانها سوله ها و کارگاهها استفاده میشود.

ادامه مطالب

همانطور که از اسم ساندویچ پانل پیداست جهت ساخت دیوار ساختمانها، سوله ها، کارگاهها، از دیوارهای آماده که با نام تجاری ساندویچ پانل میشناسیم استفاده میشود. از این نوع  پانل دیواری جهت پوشش دیوارها نما دادن به ساختمان و عایق کاری صوتی و برودتی و حرارتی در ساختمانها استفاده میشود.

ادامه مطلب

همانگونه که از اسم ساندویچ پانل سردخانه ای مشخص میباشد جهت ساخت سردخانه ها از این نوع پانل استفاده میشود، جهت نگهداری و سالم ماندن محصولات از سردخانه ها استفاده میشود.در سردخانه به دلیل دمایی پایین مصرف انرژی زیاد میباشد.

ادامه مطالب

انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل دورو فویل

ساندویچ پانل سقفی یا میتوان عموما به اسم دو رو فویل یا نایلون اشاره کرد، این نوع پانل از یکر ورق و یکرو نایلون تولید شده و جنس ورقهای ساندویچ پانل یکرو ورق یکرو نایلون آلومنیوم وآلوزینک میباشد.که طرف داخلی ساندویچ پانل از جنس نایلون و طرف بیرونی از ورق آلومنیوم یا گالوانیزه تولید شده است

ساندویچ یکرو فویل یکرو نایلون

یکی دیگر از محصولات ساندویچ پانل میتوان به ساندویچ پانل دو رو نایلون اشاره کرد.همانطور که اسم پانل مشخص است بجای استفاده از دو ورق آلومنیوم یا گالوانیزه از نایلون استفاده شده است.این نوع از پانل جهت عایق کردن کف سرد خانه ها استفاده میشود و عایقی مناسب جهت جلوگیری از انتقال گرما وسرما  میباشد.

 

ساندویچ پانل نسوز

ساندویچ‌پانل نسوز یا کند سوز از عایق پلی‌یورتان سخت و یا عایق دیر سوز پلی ایزوساینوریت ساخته شده است و در برابر آتش مقاوم است. این پانل قابل اشتعال نیست و فقط در تماس مستقیم با آتش دچار آسیب می‌شود. به علت عایق استفاده شده در این پانل ها هنگام آتش سوزی دود و مواد سمی کمتری تولید می‌کنند

ساندویچ پانل الومنیوم

ساندویچ پانل آلومینیوم پانلی است که دو لایه ورق فولادی آن از جنس آلومینیوم است. ورق های آلومینیومی بسیار انعطاف پذیر هستند و به راحتی خم می شوند. در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند، قسمت روی آنها با یک لایه رنگ پلی استر کوره ای و پرایمر مخصوص پوشانده شده است

ساندویچ پانل آلوزینک

ساندویچ پانل آلوزینک ساختاری است که دو لایه ورق بیرونی آن از جنس آلوزینک و فوم استفاده شده در آن از جنس پلی یورتان است. ورق آلوزینک در مقایسه با ورق های دیگر از مقاومت بالاتری برخوردار بوده و اگر خشی روی این ورق ها بیوفتد دچار زنگ زدگی نخواهد شد.

ساندویچ پانل پلی یورتان

ساندویچ‌پانل پلی‌یورتان برای عایق بندی استفاده می شود، در ساختار این نوع پانل از دو لایه ورق و یک فوم عایق استفاده شده است. امکان تغییر خواص در عایق پلی یورتان در جهت کاربردهای گوناگون وجود دارد مانند تبدیل به فوم سخت بعنوان عایق عالی، به وجود آوردن پوشش ضدخوردگی و بسیاری از ویژگی های دیگر.این نوع از ساندویچ پانل به دو نوع پایه پلی استر و پایه پلی اتر تقسیم بندی می شوند.

معرفی شرکت

انجام کلیه امور مربوط به ثبت شرکت ها و ثبت برند و وکیل دعاوی حقوقی و انحلال شرکت و انجام خدمات مالی و مالیاتی و حسابداری و حسابرسی
تهران - فلکه دوم صادقیه - اشرفی اصفهانی - برج نگین رضا - طبقه دوم شمالی - واحد 205.

شماره های تماس : 021-40440183 021-40440278

Email: playhard@example.com