دلایل تغییر قیمت ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ها نوسانات قیمت زیادی خواهند داشت که می توان این موضوع را دلیل بر نداشتن لیست قیمت بروز در بیشتر سایت های فروش اینترنتی ساندویچ پانل دانست ، که به همین دلیل اختلاف نظر ها و سوء تفاهم های زیادی بین مشتریان و فروشندگان ساندویچ پانل بوجود می آید.

بهترین راه حل برای این موضوع این است که قیمت ساندویچ پانل ها را به صورت تلفنی و یا حضوری به صورت دقیق و کاملا به روز از ما دریافت نمایید و به سایت و مطالب سایت های دیگر حتی استناد نکنید.

به طور مثال مواد اولیه ساندویچ پانل های ماموت مانند ورق های فلزی و چوبی و … ( ورق آلوزینک ، ورق گالوانیزه ، ورق آلومینیوم ، ورق فایبرگلاس ، ورق پلی کربنات و شیشه ) مواد اولیه بکار رفته در هسته ساندویچ پانل مانند پلی یورتان ، فوم پلی استایرن ، فوم XPS ، الیاف پشم شیشه و پشم سنگ که همه این هسته های ساندویچ پانل نیز در بازار متحمل تغییراتی می شوند.

از دلایل دیگر تغییر قیمت ساندویچ پانل به انواع آن می توان اشاره کرد ، به طوری که می توان آن ها را به صورت دو رو و یک رو تولید کرد و مشتری می تواند هر کدام را که مایل بود سفارش دهد اما شرکت ماموت ساندویچ پانل دو رو ورق را استاندارد می داند و قیمت آن را در لیست قیمت ساندویچ پانل خود محاسبه می کند ولی در صورت خواست مشتری آن را به صورت یک رو ورق نیز تهیه می کند.

دیگر دلایل تغییر قیمت ساندویچ پانل ، ضخامت ساندویچ پانل است که مشتری ممکن است ساندویچ پانل را ضخیم تر و یا نازک تر بخواهد ، که در آن صورت نمی توانید قیمت ساندویچ پانل های سناندارد ماموت را برای آن در نظر گرفت.

اندازه و طرح ساندویچ پانل ها نیز از دلایل تغییر قیمت آن ها به حساب می آیند.